Kulüp Başkanımız Sayın Recep Yoğurtçu kulübümüzün geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Kulüp Başkanımız Sayın Recep Yoğurtçu kulübümüzün geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

AA muhabirine yaptığı açıklama şöyle; kısa vadede sportif başarı, uzun vadede ise gençleri kazanmayı hedeflediklerini belirterek, "Sezonluk hedeflerimiz de bulunuyor. Kulübümüzün ilkeleri doğrultusunda uzun vadeli projelerimiz de var. Hem ligde oynayıp başarıya koşacağız hem de kulübümüzün geleceğini teşkil etmek için gençleri de takıma kazandırma çabası içinde olacağız. Belediye başkanımız Hasan Bey'in sayesinde bir altyapı tesisine kavuşacağız. Altınordu modelinin bir iz düşümünü Ümraniyespor'da yapacağız." diye konuştu. 

Geride kalan sezon Spor Toto 1. Lig'de play-off oynayan Ümraniyespor'un bu sezon hedef yükselteceğinden bahseden Yoğurtçu, "Alt liglerden yukarı çıkarken hedefimiz, çıktığımız basamağı sağlamlaştırmak ve ayağımızı yere sağlam basmaktı. İki sezon önce 1. Lig'e çıktık, ilk sene kaldık, ikinci sene play-off oynadık. Bu sene hedeflerimizi biraz daha yükselteceğiz. Ümraniyespor Kulübü ayaklarını sağlam basacak, tesisleşecek ve bir gün Süper Lig'de oynayacağız." ifadelerini kullandı. 

Sabırsız olmadıklarını dile getiren Yoğurtçu, "Sezonlar başlıyor ve bitiyor. Hedefi koyup bütün enerjimizi bir sezona harcamak doğru değil. Önemli olan uzun vadede başarmak." dedi.